https://helsi.me

Адміністрація КНП «МПБ №1» ДМР» нагадує, що у нас в лікарні працює Онлайн-запис на прийом до лікаря амбулаторного підрозділу на сайті:

Helsi.me – це електронна система охорони здоров’я, яка дає пацієнтам можливість самим знайти лікаря, записатися до нього на прийом в режимі он-лайн в зручний для них час. Крім цього, за допомогою електронної системи ви також можете відмінити прийом, якщо ваші плани змінилися.

Для попереднього запису, коли ви перейдете на вкладку, то на головній сторінці ви відразу побачите, що шукати потрібного вам лікаря можна або за фахом, або по прізвищу (якщо ви його знаєте), або за адресою. Не забудьте вибрати у відповідному віконці (вгорі зліва) наше місто – Дніпро. Натиснути кнопочку “знайти лікаря” в результатах пошуку вам покажуть лікарів, працюючих в нашому закладі.

По завершенні запису, на екрані ви побачите електронний талон, в якому вказано дату та час прийому. Його не обов’язково роздруковувати. В зазначений час вам необхідно буде прибути до закладу на консультацію до спеціаліста. Лікар буде Вас вже чекати на зазначений час, адже в нього відображатимуться дані про Ваш запис в системі.

Розклад прийому лікарів