Відеокольпоскопія
Відеокольпоскопія
Медичний директор, лікар акушер-гінеколог Ізотова Л.В.

Патологія шийки матки – одна з актуальних проблем жіночого здоров’я і частий привід для звернення до гінеколога. У зниженні захворюваності та смертності від раку шийки матки провідне значення має рання діагностика і раціональне лікування передракових станів.

Діагностика – скринінг патології шийки матки – базується на проведенні послідовного комплексу обстежень, включаючи кольпоскопію.

Відеокольпоскопія шийки матки – це сучасний діагностичний метод, який надає можливість розгляду тканин слизових оболонок піхви та шийки матки під багаторазовим збільшенням. Він передбачає використання спеціального найсучаснішого обладнання з вбудованою освітлювальною та оптичною системами. Це безконтактний засіб: введення будь-яких датчиків не потребується. Займає процедура у середньому не більш 15-20 хвилин. Крім того, є можливість збереження фотоданих дослідження, а також переносити їх на будь-який носій, дозволяє повертатися к даним дослідження у будь-який час та порівнювати початковий стан з результатами лікування, долучати колег для вивчення картини у складних випадках

Це один з найважливіших методів діагностики захворювань, які тривалий час не мають загрозливих симптомів, але несуть ризик початку злоякісного патологічного процесу. Тому він може проводитись планово – одночасно з профілактичним оглядом та взяттям цитологічних мазків.

Дослідження за допомогою відеокольпоскопа дозволяє відстежити хід процедури у реальному часі на екрані. Зображення підозрілих, атипових ділянок можуть бути збільшені, а також роздруковані або передані на інший носій.

Показання до проведення відеокольпоскопії:
  • незадовільні результати цитологічних мазків;

  • виявлення насторожуючих ділянок під час звичайного огляду;
  • рання діагностика эктопії, лейкоплакії шийки матки;
  • рання діагностика онкологічної патології репродуктивної системи;
  • хронічні запалення та інше.

Переваги відеокольпоскопії:

– можливість ранньої діагностики загрозливих захворювань, що сприяє їх своєчасному лікуванню;

– безболісність, безконтактність, неінвазівність;

– інформативність та широкі можливості визначення атипових ділянок навіть невеликого розміру;

– транслювання зображення на екрані, можливість збереження матеріалів та реалізації колегіального підходу;

– можливість точної оцінки динаміки розвитку патологічного процесу, результатів лікування.

Запрошуємо жінок міста пройти обстеження шийки матки в нашому закладі.

Потурбуйтесь про своє здоров’я!

Ми працюємо задля Вас. Ми чекаємо на Вас!