Сучасна концепція прегравідарной підготовки
Сучасна концепція прегравідарной підготовки
Заслужений лікар України, лікар акушер-гінеколог Щербакова О.І.

Сучасний світ відкриває перед жінкою безліч можливостей.

Сьогодні вона виконує цілу низку соціальних ролей, залишаючись взірцем жіночності, людяності, носієм всього мудрого, природного, сакрального.

Вона вміло конкурує з чоловіками за керівні посади, проявляє себе в бізнесі, науці, культурі… А в той же час наділена здатністю народжувати.

Тому, аби не відсунути цю чесноту на задній план, я наполягаю на тому, аби кожна сучасна українка мала персональний репродуктивний план на життя, щоб його можна було успішно реалізувати.

Що я маю на увазі? Бажано, щоб досягаючи повноліття, молода дівчина вже розуміла, хоча би приблизно скільки вона хоче мати дітей у своїй родині, та в якому віці їх буде народжувати. І не випустити із уваги цю можливість.

На мою думку, допоки жінка не вийшла з репродуктивного віку(а це 49 років) було б добре, аби кожного візиту до гінеколога – вона б отримувала консультування з питань репродуктології.

Будь ласка, прошу, оберіть собі спеціаліста, який вам більше подобається, якому Ви довіряєте, який разом з Вами буде реалізовувати Ваші репродуктивні плани.

Під час планування вагітності, разом із вашим чоловіком, проконсультуйтеся з лікарем акушер-гінекологом.

Результат вагітності знаходиться в прямій залежності від якості прегравідарної підготовки, ведення та протікання вагітності та власне і пологів.

Саме вдвох, разом з партнером. Доведено, що завдяки залученню до процесу вагітності чоловіка, досягається комфортна психологічна атмосфера для виношування майбутньої вагітності.

Для більшості пар ця консультація завершиться благословенням вагітніти і народжувати. Але для деяких з Вас, цей візит дасть змогу завчасно виявити проблеми та стане відправною точкою аби ви марно не втрачали дорогоцінний час.

Бо зараз ми маємо під рукою і сучасні протоколи і гайдлайни, обладнання, навчений та тренований персонал, репродуктивні програми і механізми – тобто повний комплекс можливостей, щоб можна було ефективно корегувати проблеми і досягти успіху в реалізації, саме ваших персональних репродуктивних планів.

Власне, що я ще можу порадити нашим дорогим дівчатам та молодим жінкам. Це дотримуватися здорового, або як його зараз називають, престижного способу життя.

Бажано, на момент вагітності, мати оптимальну вагу тіла. Відмовитися від шкідливих звичок. Дотримуватися гігієни сну та відпочинку. Бути коханими і щасливими.

Я бажаю нашим дорогим жінкам реалізувати усі задумані репродуктивні плани, народити стільки дітей, скільки хочеться, аби відчувати щастя та радість материнства.

Ми працюємо для вас. Чекаємо на вас. Будемо щасливі Вам допомогти.

сайт: roddom1.lic.org.ua
email: roddom_1@ukr.net
адреса: вул.Воскресенська, 2, м.Дніпро,
тел.(056)745-11-63