еМалятко онлайн стартувало!

Шановні батьки!

Народження дитини визначна подія для кожної родини. Вас попереду чекає багато цікавих та відповідних турбот. Тому для вашої зручності повідомляємо, що відповідно до Постанови КМУ від 10.07.2019 №691 « Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини» Ви можете подати заяву про державну реєстрацію народження дитини у нашому закладі охорони здоров’я згідно з порядком надання комплексної послуги еМалятко, а також отримати послугу онлайн.

З 01 жовтня 2020 року стартувала послуга еМалятко онлайн, яка дозволяє батькам самостійно зареєструвати народження дитини вдома, та отримати комплексну послугу еМалятко на порталі diia.gov.ua

Як це працює:

    1. При народженні дитини лікар створює медичний висновок, номер якого надходить батькам смс-повідомленням.
    1. Батьки вносять інформацію о номері медичного висновку про народження свого малюка на Єдиному порталі державних послуг « Дія» , та самостійно отримують всі послуги еМалятко.
    1. Данні на реєстрацію народження надходять в ДРАЦС ( Державна реєстрація актів цивільного стану.) Медичний висновок – к системі ДРАЦС за електронним запитом.
    1. ДРАЦС реєструє народження малюка, а батьки отримують свідоцтво про народження та інші необхідні послуги.

Адміністрація закладу