Дякуємо вам, любі наші громадяни!!!

 

Вже десяту добу ми з вами живемо в умовах воєнного часу. Змінилося абсолютно все. І думки, і цінності, і самоусвідомлення.
Нас переповнює гордість як за Україну в глобальному сенсі, так і за нашу громаду персонально.

Низький уклін нашим воїнам та громаді що боронять нас та виборюють нашу незалежність там аби тут ми могли продовжувати працювати та надавати допомогу нашим молодим матусям та їхнім діткам.

За той час, коли точаться бої на фронтах півночі, півдня та сходу України нам вдалося мобілізувати резерви аби зробити трансформацію для роботи в воєнному часі.

Ми – лікарі, акушерки, медичні сестри лишаємося працювати на своїх робочих місцях для кожної жінки, якій потрібна допомога.
Щодня ми приходимо на роботу та працюємо як і раніше в штатному режимі. Ми приймаємо пологи, виконуємо операції, піклуємося про наших любих жінок, їхніх новонароджених дітей та їхні сім‘Ї.

За підримки громади нам вдалося підготувати та облаштувати сховища та зробити їх максимально комфортними для молодих матусь та новонароджених.

Дякуємо кожному хто долучився та прийшов нам допомогти.

А тим часом, ми продовжуємо працювати для вас. Тому, будь-ласка, просимо вас, без вагань звертайтеся до нас по допомогу.
Контактні номери телефонів лікарів акушер-гінекологів, які готові вам допомогти, як у режимі онлайн так і прийняти за адресою Воскресенська, 2 , Міський пологовий будинок №1:

Щербакова О.І. 067 621 68 84
Алтанець О.М. 050 945 25 69
Неонатальний підрозділ 068 750 13 64

Разом до перемоги!

Все буде Україна.

Слава Україні!