Пакунок малюка

Шановні майбутні матусі!

КНП «Міський пологовий будинок №1» ДМР 04.03.2021р. отримав одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка».

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2020р. № 1180 «Пакунок малюка» надається на кожну живу новонароджену дитину.

«Пакунок малюка» може видаватися отримувачу:

  • закладом охорони здоров`я
  • структурним підрозділом з питань соціального захисту населення

Пакунок малюка

Довідки для отримання грошової компенсації при наявності одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у закладі не видаються.

Виплата грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» на дітей, які народилися в період з 24 жовтня 2020р. до 1 липня 2021р., проводиться у разі неотримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» з незалежних від отримувача причин (народження дитини за кордоном, обсервація, карантин, самоізоляція, відсутність «пакунка малюка» в закладі охорони здоров`я, чи структурному підрозділі з питань соціального захисту населення) за місцем проживання/перебування новонародженої дитини.

Грошова компенсація призначається в разі неотримання протягом 30 днів з дня народження дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» з незалежних від отримувача причин (народження дитини за кордоном, обсервація, карантин, самоізоляція, відсутність «пакунка малюка» в закладі охорони здоров`я, чи структурному підрозділі з питань соціального захисту населення).

Виплата грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» на дітей, народжених, починаючи с 1 липня 2021р., проводиться за бажанням отримувача замість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».