Амбулаторний підрозділ

На сьогоднішній день для будь-якої подружньої пари важливим питанням є планування сім’ї.

На протязі багатьох років в Міському пологовому будинку №1 лікар-генетик займається актуальними питаннями планування вагітності.

Під час консультування лікар-генетик надає роз’яснення щодо ризику народження дитини зі спадковою патологією та визначає необхідність проведення різноманітних досліджень до настання вагітності та в період її перебігу.

В процесі планування вагітності вік жінки та чоловіка відіграє велике значення. А саме, зростає ризик народження дітей з хромосомною патологією. Лікар-генетик визначить ризики і вибере тактику планування та ведення вагітності індивідуально.

Вже не є секретом, що під час вагітності жінці проводять скринінгові дослідження. В пологовому будинку №1 лікар-генетик допоможе в інтерпретації результатів скринінгів та відповість на можливі запитання, скерує за необхідністю до інших консультантів, а за потреби до Медико-генетичного центру.

Особливу увагу слід приділити жінкам з синдромом втрати плоду, безпліддям, невиношуванням та передчасними пологами в анамнезі. Ми прикладаємо багато зусиль для того, щоб знайти вирішення цих питань, і розглянемо можливості щодо допоміжних репродуктивних технологій.

Амбулаторний підрозділ

В амбулаторному підрозділі Міського пологового будинку №1 працюють лікарі різного профілю: акушери-гінекологи, лікарі ультразвукової діагностики, лікар-генетик, лікарі лабораторної служби, терапевт, невролог, хірург та психологи.

Наші фахівці надають професійну, викладену в доступній формі інформацію, а саме:

  • дошлюбне консультування
  • прегравідарна підготовка
  • консультація психолога
  • підготовка подружньої пари до партнерських пологів
  • принципи грудного вигодовування.

Правильний підхід до планування та ведення вагітності надає можливість уникнути проблем, пов’язаних із здоров’ям майбутньої дитини і підвищить шанси на народження здорового покоління.

Ми чекаємо на вас за адресою м.Дніпро вул.Воскресенська буд.2 каб.108.

Лікар-генетик Романенко Наталія Сергіївна